Teknoloji

Apple’ın Files Uygulaması ile Google Gmail Entegre Çalışacak

En popüler e-posta servislerinden biri olan Google Gmail, yapmış olduğu açıklamada Apple’in Files uygulaması ile artık entegre bir şekilde çalışacağını açıkladı.

Apple tarafından geliştirilen ve yaygın bir şekilde IOS ve Ipad kullanıcıları tarafından kullanılan Files uygulaması dosyaların kolay ve esnek bir şekilde yönetilmesini sağlıyor. Gmail tarafından yapılan açıklamaya göre artık bu iki uygulama arasında entegrasyon sağlanacak ve Gmail iOS uygulamasında, bir e-posta oluştururken veya yanıtlarken artık iPhone veya iPad’inizdeki Files uygulamasından dosya yüklenebilecek. Bilindiği üzere Gmail sadece iOS Fotoğraflar ve Google Drive üzerinden dosya eklemeye izin veriyordu.

Abdulkadir Gündüz
Yaklaşık 8 yıla yakın bir süre Python, PHP, JS gibi farklı yazılım teknolojilerinde küçük, orta ve büyük ölçekte yazılım geliştirme süreçleri içerisinde Yazılım Geliştirici olarak yer aldım. FB Business, E-Posta Pazarlama, Google Ads gibi farklı dijital pazarlama çalışmaları gerçekleştirdim. Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldum ve halen Avukatlık yapıyorum. HukukveTeknoloji.com'u kurarak teknoloji hukuku alanında daha iyi hukukçular yetiştirme amacına katkı sağlamak istiyorum.

    İlgini Çekebilir

    Yanıtla

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Daha Fazla Teknoloji