Teknoloji

Hangi Bankada Hesabınızın Olduğu E-Devlet Üzerinden Görüntülenebilecek

e-devlet’e gelen son yeni özellik ile artık hangi bankada katılım, kıymetli maden, yabancı para, vadeli-vadesiz mevduat hesabınızın olduğu görüntülenebilecek. Son gelen özellik ile Mevduat/Katılım Fonu Hesabı Bulunan Banka Sorgulama başlığı altında bu bilgilere ulaşılabilecek.

Gelen özellik ile hangi bankalarda hesabınızın olduğu görüntülenebiliyor. Hesap ayrıntılarına ilişkin bir bilgilendirme yer almamakta. Sonuçlar sadece bilgi amaçlı olarak sunuluyor. Kalkınma ve yatırım bankaları ile TMSF bünyesinde yer alan bankalardaki hesap bilgilerine ilişkin bilgiler görüntülenmiyor.

 

Abdulkadir Gündüz
Yaklaşık 8 yıla yakın bir süre Python, PHP, JS gibi farklı yazılım teknolojilerinde küçük, orta ve büyük ölçekte yazılım geliştirme süreçleri içerisinde Yazılım Geliştirici olarak yer aldım. FB Business, E-Posta Pazarlama, Google Ads gibi farklı dijital pazarlama çalışmaları gerçekleştirdim. Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldum ve halen Avukatlık yapıyorum. HukukveTeknoloji.com'u kurarak teknoloji hukuku alanında daha iyi hukukçular yetiştirme amacına katkı sağlamak istiyorum.

    İlgini Çekebilir

    Yanıtla

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Daha Fazla Teknoloji